Zakon Rozpusty

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 24-03-10 17:36:03

Milan

Administrator

Zarejestrowany: 22-03-10
Posty: 5
Punktów :   

Poznajmy się

a co:P
trzeba coś o sobie wiedzieć:] a narazie znamy tylko swoje nicki:P no i jeszcze wiem że Begemot jest cienki w  Małysza na kompie:P
no a skoro mamy raj dla spamera (a spamer to ja:]) to trzeba skorzystać:]

dobra od nowa bo moja biografia przy Rusty wygląda żałośnie:P

Michaś
urodzony w piątek trzynastego grudnia 1985 roku w Głogowie gdzie obecnie mieszka.

ulubiony film? nie mam pojęcia ciężko cokolwiek wybrać^^

ulubionej książki nie mam podobnie jak filmu - ciężko z tylu dobrych czy świetnych tytułów wybrać najlepszy... ale podobnie jak Rusty lubię trylogię władcy pierścieni (choć wolę książki ze "świata dysku" jeśli o klimat fantasy chodzi)

ulubiony pisarz - Terry Pratchet (jego książek przeczytałem najwięcej, czytam je i wracam do nich najchętniej - po przeczytaniu paru już nigdy nie spojrzycie na fantastykę w wydaniu Tolkiena w taki sam sposób) autor którego najbardziej chyba cenię i szanuję ale rzadziej czytam to Stephen King (wolę jednak lekkie książki niż takie ciężkie klimaty...)

ulubiony zespół muzyczny - Metallica

ulubiona piosenka - patrz film i książka

ulubione Anime - Fullmetal Alchemist, Ninja Scroll (pełnometrażowy, nie serial), a w dalszej kolejności Black Lagoon i Cowboy Bebop

Offline

 

#2 25-03-10 00:17:59

 RustyAngel

..::Little Devil::..

status rustyangel@aqq.eu
9564901
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 21-03-10
Posty: 4
Punktów :   
Rasa: Elf
Profesja: Driud
WWW

Re: Poznajmy się

znaczy, ze mnie ma niby interesowac? ;p

Name: Paulina
Nickname: RustyAngel, Rusty, pordzewialec, rdzaffka lub dla takich co chca zginąć kacorek... (ale to dluzsza historia)
Origin: Leszno aczkolwiek bywam często w Poznaniu a do czerwca najcześciej w Gdańsku
Likes: manga i anime bo bez tego sie pordzewialec obejsc nie moze, zlociki BW, wkurzanie Ce, pogaduchy na chatach, rysowac, rysowac i jeszcze raz rysowac..... artystyczna dusza.... nie może żyć bez przyjaciół.... zawsze chętnie pojedzie nad morze lub gdziekolwiek byle w dobrym towarzystwie, uwielbia lody czekoladowe i fast foodowe papu ^^ uwielbia wylegiwać się na słonku ^^
Dislikes: a czy ja wiem..... czegoś tam na pewno nie lubie.... na przykład wstawiania rano.... nieporządku choć dookoła mnie zawsze jest lekki rozgardiasz..... nie wiem czego jeszcze....
Fav movie: Pulp Fiction, Alice in Wonderland
Fav manga: Pandora Hearts, Vampire Princess Miyu, Tokyo Babylon
Fav anime: Devil May Cry,
Fav book: nie wiem kurcze... czytam nałogowo mnóstwo książek... o już wiem Władca pierścieni.

i tu mi sie pomysły wyczerpały..... a i jeszcze coś co o mnie kiedyś napisał przyjaciel:
"jeżeli nigdy nie widziałeś/ aś uśmiechu, który jednocześnie jest ciepły i mówi "ja Cię zabiję" -spójrz właśnie na Rusty. "
i tym miłym akcentem zakończymy moją prezentacje ^^


http://img514.imageshack.us/img514/728/raingirlanimatedbyelfbyrc7.gif
i am the wilderness locked in the cage..... release me....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.futbol24.pun.pl www.clanwars.pun.pl www.poradnikmargo.pun.pl www.emocje-uczucia.pun.pl www.zwierzecerp.pun.pl